Poppy Playtime Chapter 2

1.0

بازی Poppy Playtime Chapter 2 نسخه مود شده برای اندروید
لینک های دانلود
4.6/5 امتیاز: 1,842
توسعه دهنده
MOB games studio
آخرین بروزرسانی
1401/5/27
حجم
1GB
ورژن
1.0
سیستم مورد نیاز
5 به بالا
لینک گوگل پلی این برنامه
Google Play

گزارش این برنامه

توضیحات

Poppy Playtime Chapter 2 دانلود
بازی Poppy دو

دانلود بازی Poppy Playtime Chapter 2 برای اندروید نسخه جدید

آخرین و جدیدترین نسخه بازی ترسناک و باحال Poppy Playtime Chapter 2 مخصوص اندروید.
نسخه کامل با حجم 1 گیگابایت.

چیزهای جدید در فصل 2

برق ممکن است بدون محدود شدن توسط سیم منتقل شود! از لوله ها آویزان شوید و از کفپوش گم شده عبور کنید. پرواز! شما می توانید به صورت عمودی کشتی بگیرید، که کمی توصیف واقعی تر است. اقامت در اطراف؛ ما کمی سرگرمی بیشتر برای شما آماده کرده ایم…

ایستگاه قطار

از ایستگاه بازی دیدن کنید، یکی از شناخته شده ترین مکان های متعلق به شرکت Playtime. این ایستگاه قطار چیزی بیش از یک توقف ساده است. همچنین دارای بازی، زمین بازی و بسیاری از امکانات دیگر است. حتی بهتر از آن، راه آهن یک مسیر مستقیم به خارج از کارخانه ای که کالاها در آن تولید می شدند فراهم می کند.

اسباب بازی های کاملا جدید

شما فقط باید کمی عمیق تر بگردید تا شواهدی از تاریخ سیاه این کارخانه پیدا کنید. شما آنها را در همه جا پیدا خواهید کرد. بیایید از Bunzo Bunny بپرسیم. یا شاید PJ Pug-a-pillar پیشنهاداتی برای شما داشته باشد.

Sleight of Green

خانواده GrabPack با خوشحالی از افزودن جدید دست سبز استقبال می کنند! شما اکنون این توانایی را دارید که برق را از راه دور با خود حمل کنید! نه تنها این، بلکه شما اکنون توانایی دست و پنجه نرم کردن را نیز دارید! یک بار دیگر، نوآوری موفق شده است.نسخه PC یک موضوع داغ است! یک بازی ترسناک که در آن ویرانه های یک کارخانه اسباب بازی سازی را در حین فرار از دست حیوانات عروسکی وحشیانه کشف می کنید و معمای ناپدید شدن یک کارمند را حل می کنید.

یک ماجراجویی اکشن ترسناک، که در یک کارخانه اسباب بازی سازی متروکه رخ میدهد.

Poppy Playtime Chapter 2 یک اکشن ماجراجویی ترسناک است که در ویرانه های یک کارخانه اسباب بازی سازی کاوش می کند. Playtime در عنوان نام یک شرکت اسباب بازی است. کارخانه این شرکت ده سال پیش ناپدید شد و اکنون به یک کارخانه متروک تبدیل شده است. شخصیت اصلی یک کارمند سابق است که به دلیل فیلم ارسال شده توسط شخصی دوباره به کارخانه فرستاده شده است. در این ویدئو، گل های کوکی (کوک دار) با عروسک دختر سخنگو پاپی (پاپپی) ساخت Playtime وصله می شود. پازل با استفاده از کوله پشتی با دست جادویی به نام GrabPack و ترس از تعقیب شدن توسط طلسم Playtime، HuggyWuggy… این یک بازی است که تجربه ای منحصر به فرد برای یک شرکت اسباب بازی ارائه می دهد.

اقلام را با GRABPACK دریافت کنید! بیایید راه را با برق هموار کنیم

GrabPack را با نماد قبض تزریق کنید! آبی مربوط به دست چپ و قرمز مربوط به دست راست است. عملیات با یک پد مجازی انجام می شود. می توانید آزادانه با پد در سمت راست صفحه حرکت کنید و با دکمه پرش بپرید. همچنین، هنگامی که یک GrabPack دریافت می کنید، یک دکمه صورتحساب ظاهر می شود. با ضربه زدن روی دکمه می توانید شلیک کنید و دست های جادویی را جمع آوری کنید. GrabPack سه کاربرد اصلی دارد.

اولین مورد به دست آوردن آیتم ها است و شما می توانید با هدف قرار دادن آنچه می خواهید به دست آورید و شلیک یک دست جادویی، آیتم هایی را به دست آورید. دوم عملیات حیله است. اگر به یک حیله با یک دسته شلیک کنید، مانند یک در، می توانید آن حیله را حرکت دهید. سومین مورد برق است. هنگامی که به منبع تغذیه شلیک می شود، سیم های GrabPack انرژی می گیرند. اگر در این حالت حیله الکترود را لمس کنید، الکتریسیته می تواند جریان یابد. این اجازه می دهد تا تجهیزات موجود در کارخانه فعال شوند.

پازل و وحشت از صحنه یک کارخانه اسباب بازی متروکه استفاده می کند

ویدیوی تور کارخانه که در ابتدا جریان دارد. من از کله پاپی که تولید انبوه است می ترسم. عروسک ها تصویر ترسناکی دارند که نمونه آن عروسک ژاپنی مو بلند در داستان های ارواح و عروسک چاکی در فیلم «بازی کودک» است. وقتی بچه بودم بازی کردن برایم جالب بود، پس چرا که نه؟ اما به هر حال عروسک ها ترسناک هستند. من حتی از یکی می ترسیدم، بنابراین اگر تعداد آنها زیاد باشد، ترس دوچندان می شود. بنابراین، کارخانه اسباب بازی رها شده قطعا ترسناک است. جذابیت این کار این است که از فضای چنین کارخانه اسباب‌بازی متروکه‌ای استفاده کامل می‌کند.

هاگی واگی به طور مستقیم ترسناک! خشخاش مرموز

HuggyWuggy نزدیکترین! وقتی گازت میگیره خیلی درد میکنه… ترسناک…! موجود اصلی ترس در این اثر، پاپی در عنوان نیست، بلکه یک هاگی وگی مخملی آبی رنگ است. HuggyWuggy بزرگ است و مانند یک کوسه دندان های تیز دارد. با این حال، من می ترسم بی وقفه تحت تعقیب قرار بگیرم. نمی توانم جلوی ترسم را بگیرم. پس پاپی نمی ترسد؟ که صحبت از آن شد، مطمئناً ترسی شبیه به موجودات ندارد، اما ترسی مرموز دارد. در فصل آینده، احساس ناراحت کننده ای دارم که اتفاقی خواهد افتاد. پس پاپی هم ترسناکه!

تصاویر

Ad

ADS

لینک دانلود

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

نکته مهم در فایل های نصبی :

فایل های APk فایل نصبی هستند و با کلیک بر روی آنها میتوانید نصب کنید.

فایل های نصبی را با توجه به پردازنده مرکزی گوشی خود دانلود کنید (برای مثال ARM یا Arm64)

برای یافتن معماری پردازنده مرکزی از CPU-z استفاده کنید.

اگر پسوند فایل Xapk بود باید از برنامه Xapk installer استفاده کنید ، این نوع از پسوند ها ترکیبی از Obb و Apk هستند.

قابلیت هایی که در آپدیت جدید اضافه شده

• Transfer power without the confines of a wire!
• Grab onto pipes and swing across missing flooring.
• Fly! Kind of- you can grapple straight up, more accurately.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات فیس بوک