Modern Age PremiuM MOD

1.0.6.6
نسخه جدید و مودشده بازی modrn age
لینک های دانلودTELEGRAM
3.9/5 امتیاز: 116,001
توسعه دهنده
Oxiwyle
آخرین بروزرسانی
30 اذر 1397
حجم
153MB
ورژن
1.0.6.6
سیستم مورد نیاز
5.0
لینک گوگل پلی این برنامه
Google Play
گزارش این برنامه

توضیحات

عصر مدرن یک بازی طراحی شده است که شما می توانید نقش رئیس جمهور را در هر ایالت مدرن به عهده بگیرید. در اینجا می‌توانید وزارتخانه‌ها، اقتصاد و تمام جنبه‌هایی که یک کشور را مرفه‌ترین می‌کند کنترل کنید. همه اینها به دنبال یک استراتژی قوی است. عصر مدرن را می توان در هر پلتفرم دیجیتالی به صورت رایگان یافت. شما می توانید آن را حتی بدون اتصال به اینترنت بازی کنید و حتی به نبردهای نظامی بین دولت ها برای به رسمیت شناختن و همچنین شرکت در سازمان ملل و سایرین دسترسی خواهید داشت.

یک محصول به دلیل موضوعی بودنش شناخته شده است

عصر مدرن یک بازی ایده آل برای افرادی است که عاشق استراتژی و جنگ هستند. در اینجا شما می توانید رئیس جمهور هر ایالت مدرن شوید تا بتوانید جنبه هایی مانند اقتصاد آن، سپاه نظامی و غیره را کنترل کنید. این بازی گزینه های خاصی را برای یک تجربه عالی در اختیار شما قرار می دهد. شما یک سیستم جنگی پیدا خواهید کرد که در آن می توانید منابع استخراج شده توسط ارتش خود را بدست آورید، یا تجهیزات نظامی بخرید یا تولید کنید. شما همچنین قادر خواهید بود تمام وزارتخانه های ایالت را مدیریت کنید.

به عنوان یک بازی که در آن شما مسئول یک کشور خواهید بود، در عصر مدرن، می توانید قوانین خود را وضع کنید، در امضای توافق نامه های سازمان ملل شرکت کنید، عناصری برای زندگی بهتر برای ساکنان کشور تولید کنید. ، در میان چیز های دیگر. این بازی برای دستگاه شما از هر پلتفرم دیجیتالی رایگان است، بنابراین اگر استراتژی مورد نظر شماست، در امتحان آن تردید نکنید. گزینه های زیادی وجود دارد که وقتی فرمان دولت مدرنی که می خواهید را به دست می گیرید.

بازی کردن برای بهترین رئیس جمهور بودن آسان است

پس از دانلود Modern Age، می توانید به راحتی مدیریت وضعیت خود را شروع کنید. اگرچه بازی چندین گزینه دارد، اما پس از شروع بازی به راحتی قادر خواهید بود آن را مدیریت کنید و حتی بدون اینترنت نیز قادر به انجام آن خواهید بود. هر کاری که باید انجام دهید روی صفحه اصلی است، بنابراین برای شروع به زنده کردن هر یک از جنبه های فوق، با داشتن یک وضعیت کاملاً مرفه، به چند لمس روی صفحه نیاز دارید. همانطور که اشاره کردیم، این یک بازی است که در آن می‌توانید حالت مدرنی را که می‌خواهید بر آن حکمرانی کنید، انتخاب کنید، بنابراین در صفحه نمایش همه این حالت‌ها را با اطلاعات کامل پیدا خواهید کرد تا بتوانید استراتژی خود را آماده کنید و مدیریت آن را برای نتایج خوب شروع کنید.

گرافیک منحصر به فرد و واقعی

عصر مدرن بازی‌ای است که علاوه بر اینکه به خاطر موضوعش شناخته می‌شود، گرافیک سه بعدی با کیفیت را برای تجربه بازی بهینه تضمین می‌کند، چه به اینترنت متصل باشید یا نه. این بازی دارای یک رابط کاربری ساده است که به سرعت بر روی هر دستگاهی جریان می یابد، بنابراین برای نصب بازی و شروع به استفاده از آن مشکلی نخواهید داشت. همچنین دارای صحنه های منحصر به فردی است که باعث می شود احساس کنید واقعا رئیس جمهور ایالت خود هستید. در دانلود آن شک نکنید و بخشی از این چالش باشید، چالشی که کاربران بسیاری را در سراسر جهان جذب کرده است. عصر مدرن همچنین به‌روزرسانی‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید روی پیشرفت‌های سازندگان حساب کنید.

تصاویر

لینک دانلود

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

نکته مهم در فایل های نصبی :

فایل های APk فایل نصبی هستند و با کلیک بر روی آنها میتوانید نصب کنید.

فایل های نصبی را با توجه به پردازنده مرکزی گوشی خود دانلود کنید (برای مثال ARM یا Arm64)

برای یافتن معماری پردازنده مرکزی از CPU-z استفاده کنید.

فایل دیتا ممکن است به صورت فشرده (ZIP) ارائه شود.

داخل فایل فشرده ممکن است فایل هایی با پسوند OBB یا پوشه ای از دیتا ها وجود داشته باشد. اگر تعداد فایل ها 1الی 3 فایل با پسوند OBB بود ، باید آنها را در مسیر Android/OBB انتقال دهید.
اگر بیشتر از سه فایل با پسوند های مختلف بود باید در مسیر Android/Data قرار دهید.

اگر در طول مسیر از شما پسورد خواسته شد از پسورد زیر استفاده کنید:

@appduny

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات فیس بوک