Internet Cafe Simulator بازی شبیه ساز گیم نت

1.4

نسخه جدید بازی شبیه ساز گیم نت Internet Cafe Simulator
باکس دانلود
4.3/5 امتیاز: 376,677
توسعه دهنده
Google commerce Ltd
آخرین بروزرسانی
1398/9/1
حجم
247MB
ورژن
1.4
سیستم مورد نیاز
4.1 به بالا
لینک گوگل پلی این برنامه
Google Play

گزارش این برنامه

توضیحات

مطمئنا داشتن یک کافی نت چیزی است که بسیاری از گیمرها آرزوی داشتن آن را دارند. اما همه نمی توانند پول کافی برای باز کردن چنین سایبری داشته باشند، که بسیار دشوار است. چیزهای زیادی بر موفقیت شما تأثیر می گذارد، بنابراین این کار آسانی نخواهد بود. پس چرا برای تجربه آن به بازی نمی آیید؟ بازی Internet Cafe Simulator چیزی است که رویاهای بسیاری از گیمرها را زمانی که بتوانید مالک یک سایبر کامل برای تجارت باشید به واقعیت تبدیل کند. وقتی بازیکنان به این بازی می آیند، عظمت و اصالت زیادی را در جزئیات یک اتاق کامپیوتر تجربه خواهند کرد.

طرح

شخصیتی که بازیکن این بار به آن تبدیل خواهد شد، تصویر صاحب یک سایبری در شهر است. اما با رشد تکنولوژی و افزایش زندگی مردم، افراد کمتر و کمتری به سمت فضای مجازی آمده اند. این باعث می شود این تجارت به یک چیز بسیار پرخطر تبدیل شود، اما غیرممکن نیست. اما همچنان خطرات زیادی را شامل می شود و می تواند شما را از همان ابتدای بازی ورشکست کند. آیا کسب و کار شما به همان اندازه که می خواهید مطلوب خواهد بود؟ یا تمام تلاش شما برای ساختن آن از همان ابتدا ناپدید می شود؟ پاسخ به شما بستگی دارد، نه جای دیگر، تصمیمات شما همه چیز را تعیین می کند.

گیم پلی

این بازی تا حدودی شبیه به ژانر بازی های نقش آفرینی است اما دارای یک عنصر شبیه سازی است بنابراین احساس بسیار عجیبی را ایجاد می کند. همین موارد ساده است که به موفقیت این بازی کمک کرده است. در این بازی بازیکنان باید کارهای زیادی انجام دهند تا بتوانند مدل کافی نت خود را توسعه دهند. زمانی شروع کنید که پخش کننده بین دو حالت Startup و S-Startup انتخاب شود و هر حالت ویژگی های متفاوتی خواهد داشت. اگر بازیکن تصمیم بگیرد بازی را شروع کند، شخصی که بازی را با پشتیبانی از بازی شروع می کند ده هزار دلار است. اما اگر بازیکن S-Startup را انتخاب کند، بازیکن می تواند ده هزار دلار بیشتر از بانک برای توسعه کافه اینترنت وام بگیرد. این در ابتدای بازی راحت تر است، اما بازیکن باید به طور دوره ای بازپرداخت بانک را بپردازد و مدتی طول می کشد تا پرداخت شود. و اگر بازیکن پرداخت نکند، بانک کافی نت بازیکن را می بندد. کافه اینترنت بازیکن در مکانی در قلب شهر خواهد بود که افراد زیادی به محل کار یا بازی می روند. و این زمین نیز چیزی است که بازیکنان توسط بازی برای ساخت آن حمایت شده اند. اما در ابتدا، آنها بسیار نامرتب هستند و زباله های زیادی در اینجا وجود دارد، بنابراین اگر می خواهید رشد کنید، بازیکنان باید زباله ها را تمیز کنند. بازیکنان در گوشه ای می بینند که یک جارو دریافت می کنند، از آن برای جارو کردن سطل زباله استفاده می کنند. وقتی همه چیز تمیز شد، زمان آن فرا رسیده است که بازیکن کار خود را شروع کند. اگرچه این خانه جایی است که بازی از بازیکن پشتیبانی می کند، بازیکن فقط برای اتاق های خاصی باز می شود.

مراقب باشید و ورشکست نشوید!بازیکنان همچنین یک کامپیوتر در دسترس خواهند داشت تا هر چیزی را که دارند مدیریت کند. اما به غیر از آن، هیچ چیز دیگری برای استفاده بازیکن وجود نخواهد داشت. بنابراین از پولی که بازیکن ارائه می دهد برای خرید رایانه های اضافی یا ماشین های Arcade برای مشتریان استفاده کنید. بازیکنان از رایانه های خود برای سفارش چیزهای ضروری مانند رایانه یا صندلی های بازی استفاده می کنند. چیزهای زیادی وجود دارد که بازیکنان برای توسعه سایبری خود باید خریداری کنند. اما مقدار پولی که بازیکنان باید انجام دهند بسیار ناچیز است، بنابراین فقط چیزهای لازم را بخرید. چیزهای زیادی در یک دسته وجود خواهد داشت، مانند رایانه، پیکربندی های مختلف زیادی بسته به قیمت آن است. چیزهای مناسب را برای پول بازیکن انتخاب کنید و به بالاترین بازدهی آفلاین برسید. وقتی مشتری به فروشگاه می آید و اگر از خدمات بازیکن راضی است، آنها پول دریافت خواهند کرد. مشتریان نظرات زیادی در مورد کافی نت بازیکن ارائه می دهند و می توانند مثبت یا منفی باشند. اگر منفی باشد، بازیکنان باید راه هایی برای غلبه بر آن پیدا کنند تا مشتریان خود را راضی کنند. علاوه بر این، بازیکنان همچنین می توانند سرآشپزها یا محافظان بیشتری را برای خدمت به آنها استخدام کنند. اما فقط در صورتی که بازیکن به دلیل پولی که دارد پول زیادی برای استخدام آنها داشته باشد اصلاً ارزان نخواهد بود.

تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات فیس بوک