Five Nights at Freddy’s MOD| پنج شب با فردی (مود) اخرین نسخه

v2.0.3
بازی ترسناک و راز آلود! پنج شب با فردی
لینک های دانلودTELEGRAM
4.7/5 امتیاز: 140,001
توسعه دهنده
Clickteam USA LLC
آخرین بروزرسانی
1400/10/2
حجم
106MB
ورژن
v2.0.3
سیستم مورد نیاز
5.0 به بالا
لینک گوگل پلی این برنامه
Google Play
گزارش این برنامه

توضیحات

وحشت، رمز و راز و جذابیت چیزی است که در Five Nights at Freddy’s تجربه می کنید. با سبک بازی ترسناک که از همان ابتدا مورد علاقه بسیاری از افراد قرار گرفت، این بازی ارزش تجربه کردن در اوقات فراغت خود را دارد. در میان حیوانات عروسکی به ظاهر دوست داشتنی اما خطرناک در بازی گم شوید تا بتوانید تا حد زیادی بترسید. با عبور از 6 مرحله با مکان های مختلف و چالش های خطرناک در بازی، شجاع تر شوید.

به نظر خطرناک است اما بسیار خطرناک است!!

فکر نمی کردید که مجبور باشید با خطرات اسباب بازی های بی ضرر در یک فروشگاه اسباب بازی مبارزه کنید. بازیکنان محافظت از فروشگاه را به عهده خواهند گرفت و همه چیز تنها زمانی سخت می شود که ساعت به 12 شب برسد. حیوانات در اینجا شروع به نشان دادن شکل شیطانی خود خواهند کرد و شما هدف آنها برای کشتن در این تاریکی تیره هستید که همیشه در انتظار نابودی شماست هر زمانی که شما دریچه ای ایجاد کنید.

قدرت خاصی برای پراکنده کردن حیوانات عروسکی در اینجا به شما ارائه می شود. هنگامی که آنها شروع به غیر طبیعی شدن می کنند، در اتاق ها راه می روند و صداهای هیولایی تولید می کنند، وقت آن است که گارد خود را بالا ببرید. نیروهای خود را نزدیک دوربین متمرکز کنید و از قدرت به درستی برای ترساندن هیولاهایی که به سمت شما هجوم می آورند استفاده کنید. مقدار باتری که استفاده می کنید حداقل است، بنابراین باید باتری را ذخیره و حفظ کنید زیرا اگر باتری تمام شود توسط حیوانات اسباب بازی نابود خواهید شد. در کمین تاریکی خطراتی هستند که همیشه در انتظار حمله به شما هستند!

روح خود را برای تماس با ترس حفظ کنید!!!

شما نمی دانید چه چیزی زندگی شما را تهدید می کند. رمز و راز همراه با کمی ترس شما را در هنگام تجربه آن هیجان زده می کند. خرس‌های عروسکی ترسناک بازیکن را مستقیماً در صورتش می‌ترسانند و وقتی محافظ خود را پایین می‌آورید یا زمانی که شارژتان تمام می‌شود شما را می‌ترسانند. با صداهای خزنده فروشگاه در نیمه شب خود را در فضای تاریک و سرد کننده غوطه ور کنید که به بازیکنان تجربه وحشتناک نهایی را می دهد.

برای زنده ماندن تا صبح، بازیکنان باید اغلب بر ترس غلبه کنند و گاهی اوقات مجبور به گذراندن زمان هایی هستند که کنار آمدن با آنها دشوار به نظر می رسد. اینها تجربیاتی هستند که پنج شب در فردی را برای جذب بازیکنان از طریق بخش های مختلف جذاب آسان می کند. اسرار زیادی در انتظار شما هستند که برای زنده ماندن فردا حل کنید.

در قسمت بعدی ماسک فردی به شما ارائه می شود تا مانند یک اسباب بازی لباس بپوشید تا از ارواح خطرناک جلوگیری کنید. با این حال، فریب دادن عروسک های موجود در جعبه موسیقی و فاکسی آسان نیست و آنها شما را شناسایی کرده و به همدستان شما اطلاع می دهند که شما را بکشند. بنابراین، باید جعبه موسیقی را بچرخانید تا کودک بخوابد و از باتری برای درخشیدن به Foxy استفاده کنید تا نتواند عجله کند.

بسیاری از حیوانات اسباب‌بازی عملکردهای حمله متفاوتی دارند که باعث می‌شود بازیکنان به سرعت مبارزه کنند. تا زمانی که با ماسک خود اشتباه کنید، می توانید فوراً کشته شوید. جانوران حیله گرتر مانند Balloons Boy حواس شما را پرت می کنند و نمی توانند از چراغ قوه با خنده های وحشتناک استفاده کنند. با این حال، به شما حمله نمی کند. با این حال وقتی وارد اتاق شما می شود، همدستان بسیاری دیگر را برای کشتن شما می آورد. به همین دلیل است که باید همه روزنه ها را ببندید تا شناسایی نشوند.

راهبردهایی برای زنده ماندن در شرایط خطرناک

قسمت بعدی بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا چالش حضور در رستوران قدیمی را تجربه کنند. در اینجا بازیکن باید بر ترسناک ترین حریف، Springtrap، جسد یک قاتل بی وجدان که در لباس خرگوش زرد ظاهر شده است، غلبه کند. این نام جذب صدا می شود، بنابراین بازیکن باید از صدا برای ترساندن Springtrap تا جایی که ممکن است استفاده کند. با این حال، به راحتی از کشتن شما دست بر نمی دارد و این مرد راهی برای نفوذ به اتاق شما یا نقاط ضعف شما در نقشه با لوله های تهویه پیدا می کند، بنابراین اگر نمی خواهید بمیرید، باید همه روزنه ها را ببندید.

شما همچنین می توانید زندگی در یک خانه کوچک با انبوهی از اسباب بازی های قدیمی را تجربه کنید. بهتر است از تمام حواس خود به خصوص شنوایی خود برای گوش دادن به صداهای ظاهر شدن هیولاها استفاده کنید. مطمئن شوید که درها بسته هستند و چراغ قوه شما همچنان قابل استفاده است.

اتاق های تیره هیولا در بازی به کاوش نیاز دارند. Five Nights at Freddy’s با اسباب‌بازی‌های قاتل و شگفتی‌های فراوان، ترس نهایی را به بازیکنان می‌دهد. اگر هیچ بخشی از این بازی ترسناک را بازی نکرده اید، امشب آن را با این حیوانات رقت انگیز اما ترسناک امتحان کنید. سعی کن از خودت محافظت کنی چند شب می توانید در Freddy’s زنده بمانید.

تصاویر

لینک دانلود

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

نکته مهم در فایل های نصبی :

فایل های APk فایل نصبی هستند و با کلیک بر روی آنها میتوانید نصب کنید.

فایل های نصبی را با توجه به پردازنده مرکزی گوشی خود دانلود کنید (برای مثال ARM یا Arm64)

برای یافتن معماری پردازنده مرکزی از CPU-z استفاده کنید.

اگر پسوند فایل Xapk بود باید از برنامه Xapk installer استفاده کنید ، این نوع از پسوند ها ترکیبی از Obb و Apk هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات فیس بوک