Airport City

8.26.10

نسخه ی مود شده بازی ایرپورت سیتی یا شهر فرودگاهی
باکس دانلود
4.7/5 امتیاز: 907,031
ورژن
8.26.10
آخرین بروزرسانی
۵ بهمن ۱۴۰۰
سیستم مورد نیاز
اندروید 4.2 به بالا
حجم
153M
لینک گوگل پلی این برنامه
Google Play

گزارش این برنامه

توضیحات

دانلود Airport City v8.26.10 نسخه ی مود

نسخه ی پول بی نهایت

بازی شهر فرودگاهی مود


Airport City transport manager Mod Apk

Airport City transport manager
بازی Airport city

این بازی توسط Game Insight ارائه شده است – یک شرکت بازی سازی که دارای نقاط قوتی در بازی های شبیه سازی است. با آمدن به این دنیای شبیه سازی، از حس کار کردن، تجربه نقاط هیجان انگیز روی پلت فرم لذت خواهید برد. نه تنها این، بلکه می توانید مستقیماً هواپیمای خود را نیز کنترل کنید، به سرزمین هایی بروید که زمانی آرزویش را داشتیم. با آمدن به این پرواز، سازنده بهترین خدمات را ارائه می دهد تا بتوانید از خدمات این بازی راضی باشید.

مهارت های شما را به چالش میکشد

هنگامی که وارد Airport City می شوید، مهارت های پروازی یا نحوه فرماندهی ارتش هوانوردی به صورت رایگان از شما آزمایش می شود. سپس می توانید فرودگاه های بیشتری را توسعه دهید و همچنین مجموعه جت های خصوصی خود را بسازید. دوم، شما به عنوان یک سرمایه دار کار خواهید کرد که تمام فعالیت های این جهان را کنترل می کند. وظیفه اصلی ساخت و ارتقاء شهر، تبدیل آن به جهانی با سبک و سود خاص برای حفظ فرودگاه یا اجرای برنامه های آینده است. از جمله بسیاری از ساختمان ها با ساخت و ساز و تزئینات منحصر به فرد، این یکی از مقاصد توریستی غول های سرمایه دار است که مایل به بازی هستند. پس از ورود به اینجا، باید به طور مرتب مکان های توریستی خود را تعمیر و ارتقا دهید تا مشتریان بیشتری جذب کنید و سود خود را حفظ کنید. نه تنها این، بلکه باید رهبر باشید و یک مسیر ترافیکی بین المللی را مدیریت کنید.

Airport City transport manager
نسخه ی مود

از ورود به بازی شگفت زده میشوید

با آمدن به Airport City، نه تنها می توانید در پروازها شرکت کنید، بلکه بازیکنان دستورالعمل های عالی را از بازی دریافت خواهند کرد. از همان مراحل اول قوانین پرواز را به شما آموزش داده اند و نحوه استفاده از هواپیما را به بازیکن نشان داده اید. در طول بازی فقط باید هدف را در هر مکانی تنظیم کنید و سپس مسیر و معقول ترین راه برای پرواز را نشان می دهد. شما فقط باید در هواپیما بنشینید، عملیاتی را که بازی به وضوح مشخص می کند دنبال کنید.

هم اکنون میتوانید نسخه ی جدید این بازی را به صورت مود شده از وب سایت اپدونی دانلود کنید.

تصاویر

قابلیت هایی که در آپدیت جدید اضافه شده

FIXES & IMPROVEMENTS
* Cross-platform play! Enjoy the game on different devices without losing your progress.
* Numerous bug fixes.

اینستاگرام ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات فیس بوک